У Дніпропетровську після реконструкції відкрилася центральна районна лікарня

У Дніпропетровську після реконструкції відкрилася центральна районна лікарня

У Дніпропетровській області після проведеної реконструкції та капітального ремонту відкрилася Дніпропетровська центральна районна лікарня. Участь в урочистостях взяли голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Віктор Бондар, голова обласної ради Юрій Вілкул, начальник головного управління охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Валентина Гінзбург та представники місцевої районної влади.

У 2008 році за рішенням сесії Дніпропетровської обласної ради були виділені кошти для капітального ремонту лікувального корпусу, в якому знаходяться приймальне, фізіотерапевтичне, пологове, терапевтичне, отоларингологічне, хірургічне, гінекологічне відділення та операційний блок з палатами інтенсивної терапії. Зокрема, з обласного бюджету виділено 10 млн. гривень, з місцевого - 1700,0 тис. гривень. Ремонт було розпочато в серпні 2008 року.

Унаслідок реконструкції корпусу на першому поверсі створене відділення порятунку, яке відповідає сучасним вимогам і стандартам надання екстреної медичної допомоги, а також оснащене новим сучасним медичним обладнанням. Для покращення діагностики захворювання організоване відділення функціональної діагностики.

На замовлення головного управління охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА з державного бюджету отримано медичне обладнання на суму 834,8 тис. гривень.

Зокрема, у 2008 році лікарня отримала: світильник хірургічний з регулюючим розміром робочого поля, рентгенологічний комплекс, кардіодефибрилятор, набір для реанімації, монітор пацієнта, дихальний мішок, ларингоскоп з набором клинків, рентгенологічне обладнання, апарат штучної вентиляції легенів, реанімаційно-хірургічний монітор, дозатор шприцевий, електрокардіограф.

Така реконструкція та переобладнання лікарні забезпечить надання цілодобової екстреної медичної допомоги відповідно до сучасних європейських стандартів пацієнтам району, уболівальникам і відвідувачам фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу.