23 лютого розпочнеться перша зміна в «Артеку»

23 лютого розпочнеться перша зміна в «Артеку»

Фінансування МДЦ «Артек» та дитячого центру «Молода гвардія» відбувається у плановому режимі, зазначив міністр з питань сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко сьогодні на брифінгу. «Жодної затримки з фінансуванням не відбувається», – наголосив міністр. Про це сьогодні, 17 лютого, ЗІК повідомила прес-служба Кабміну. Юрій Павленко зауважив, що кошти з Державного бюджету на оплату путівок надійдуть до Міністерства з Держказначейства сьогодні, а вже завтра вони будуть скеровані на рахунки таборів. Він наголосив, що тиждень тому були отримані кошти з резервного фонду на охорону і на протиаварійні заходи в таборах. За словами міністра, сьогодні комісія, до складу якої увійшли представники профільних міністерств, затверджує необхідну проектно-кошторисну документацію для здійснення будівельних робіт.

Юрій Павленко зазначив, що перша зміна у таборі «Артек», під час якої буде оздоровлено 1550 дітей, розпочнеться вже 23 лютого, а у «Молодій гвардії» – 1 березня (400 дітей). За його словами, перша зміна буде сформована з дітей, які потребують державної підтримки, та обдарованих дітей.

Крім того, міністр наголосив, що за рішенням уряду вперше за багато років оплата путівок на оздоровлення дітей в міжнародних дитячих центрах «Артек» та «Молода гвардія» буде здійснюватися на початку зміни, а не по її завершенню, як це відбувалося раніше.

«Уряд зробив все можливе для стабільної життєдіяльності і розвитку дитячих центрів «Артек» та «Молода гвардія», які зараз готуються приймати перші зміни 2009 року», – наголосив Юрій Павленко.

Міністр також висловив сподівання, що Президент України підпише закони щодо державної підтримки МДЦ «Артек» та УДЦ «Молода гвардія», ухвалені Верховною Радою 3 лютого ц. р. «Я звернувся до Президента підписати ухвалені Верховною Радою закони, які регламентують додаткове виділення коштів на закупівлю путівок, а також визначають систему і нові можливості для розвитку «Молодої гвардії» та «Артеку», крім того, захищають ці табори від будь-яких зазіхань. Я сподіваюся, що Президент їх підпише», зазначив Юрій Павленко.