Барабани лікують слух дев’ятирічного хлопчика

Барабани лікують слух дев’ятирічного хлопчика

Ваня Анзін з чотирьох років страждає на туговухість. Але це не заважає хлопчикові віртуозно грати на ксилофоні та отримувати престижні відзнаки.

Високі частоти ударних інструментів розвивають сприйняття звуків. За три роки навчання в музичній школі він грає як старшокурсник музичного училища. Звучання інструментів чує краще, ніж мову.

Іван Анзін, музикант: "Я всегда постукивал под музыку, когда слышал. Очень хотел научиться, очень старался, я уже немножко умею. Музыка вернула мне слух. Это я раньше, в четыре года не мог слышать, у меня было два аппарата. Теперь у меня один аппарат".

Слух дитині перевіряють двічі на рік у Києві. Запорізькі медики здивовані помітним прогресом.

Інна Анзіна, мати Івана: "Если со 2-3 степени тугоухости у него стала 1-2 - врачей это очень сильно удивило. Нам два раза делали аудиограмму, потому что первому результату даже не поверили".

Ваня досконало виконує п’ятнадцять п’єс. Найулюбленіші - «Іспанський танок», «Розмарин» та «Галоп». Секрети досконалої гри переймає від наставника Сергія Хмирова. Викладач знайшов особливий підхід до дитини, і тепер пишається досягненнями учня. Незабаром малий митець виступатиме разом із симфонічним оркестром.

Сергій Хмиров, викладач дитячої музичної школи: "Ваня - наша звездочка. Я думаю, что лет через десять у него будет дом, как у Стинга. Я не знаю, где он будет учиться, может отправим его за границу, в Канаду, а может и в Германию".

Для батьків Іван - звичайна дитина: двічі на тиждень відвідує музичну школу і щодня займається вдома. Але коли ця дитина виходить на велику сцену, зал від захоплення завмирає.