Пріоритети в роботі обласних центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Пріоритети в роботі обласних центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

В Чернігівській області у 2009 році буде створено ще один центр матері і дитини. Про це йшлося у Державній соціальній службі для сім’ї, дітей та молоді під час заслуховування звітів про діяльність у 2008 році керівників Чернігівського, Вінницького, Житомирського, Полтавського, Київського обласного та Київського міського центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Зокрема, керівник Київського обласного центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді повідомив, що в планах на поточний рік, постало питання вдосконалення роботи з ведення соціального супроводу прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Дії Київського обласного центру підтримали і фахівці Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді.

В ході обговорення результатів роботи за минулий рік та подальших планів діяльності, наголошувалося на необхідності впровадження посад фахівців із соціальної роботи в мікрорайонах столиці.

Керівникові Вінницького обласного центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді було рекомендовано посилити увагу до розширення мережі закладів соціального обслуговування, створення сільських та селищних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Над вирішенням цього питання запропоновано зосередитися і соціальним працівникам Житомирської області. Крім цього, керівникові Житомирського обласного центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді було рекомендовано віднести до пріоритетних напрямків роботи у 2009 році вирішення питань із взяттям на квартирний облік випускників інтернатних закладів.