На Майдані Незалежності тепер, як у Парижі чи в Москві - ковзанка

На Майдані Незалежності тепер, як у Парижі чи в Москві -  ковзанка

На Майдані Незалежності тепер, як у Парижі чи в Москві - у центрі міста велика ковзанка, прокат і глінтвейн.

Перед входом на ковзанку гостей зустрічають льодові фігурки гоголівських персонажів. Біля головної ялинки країни на Майдані Незалежності «італійську» ковзанку на 540 квадратних метрів, напередодні урочисто відкрив мер Києва, однак без ковзанів, мовляв, щоб столиця не втратила найкрасивішого мера. Після перерізання червоної стрічки слово передав заступникові.

Віталій Журавський, заступник Київського міського голови: «Ця ковзанка має європейські стандарти, та наступного року ми плануємо її збільшити вдвічі».

Споруджували льодовий майданчик українці. Витратили 650 тисяч євро. Результатом задоволені, кажуть, що київська кригова арена нічим не поступається європейським і за ціною, і за якістю. Вона працюватиме і при плюс 15-ти. Перші відвідувачі – професійні ковзанярі.

Тетяна Куликова, фігуристка: «Хороший лед, только уже много кто выступил, и он немного заезженный».

Біля кригової арени - містечко з дерев’яними будиночками для роздягальні, прокату ковзанів та гарячих напоїв. Охочих подивитися на виступи професіоналів та посмакувати глінтвейном зібралося чимало.

Випробувати лід на Майдані можна буде аж до 15 березня щодня з 8 ранку до 10 вечора. Тривалість сеансу - 45 хвилин. Ціна квитка від 20 до 40 гривень, залежно від часу доби та дня тижня. А для сиріт та дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей, вихованців шкіл-інтернатів вхід вільний.