Вихованці Школи життя отримали подарунки

Вихованці Школи життя отримали подарунки

14 січня 2009 року Заступник Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Тетяна Кондратюк відвідала Київську «Школу життя» - спеціалізований заклад для реабілітації дітей з діагнозом аутизм.

ПП спеціалізована «Школа життя» була створена в Дніпровському районі столиці в 1993 році. Це перший і єдиний заклад в Україні, де проходять реабілітацію діти з діагнозом аутизм. Сьогодні в 5-ти класах школи виховується близько 50-ти дітей віком від 3-х до 23-х років, які потребують особливих умов реабілітації, зокрема виховання, медичного догляду та харчування.

Вихованці школи представили перед гостями з Міністерства новорічно-різдвяну виставу. Діти запально танцювали і співали. Святкового настрою додали хлопчикам та дівчатам подарунки від гостей, які на завершення вручила дітям Заступник Міністра.

Тетяна Кондратюк привітала вихованців школи, їхніх батьків та працівників закладу зі святом, побажала малюкам, щоб всі їхні мрії здійснилися.

Керівник «Школи життя» Марії Щибрик подякувала Міністерству і особисто Заступнику Міністра Тетяні Кондратюк за багаторічну підтримку, за розуміння потреб і проблем закладу. «Бог з неба не спускається, а діє через людей, щоб ви знали, що для нас ті люди – це ви», - зазначила Марії Щибрик, звертаючись до гостей.

Приватна спеціалізована «Школа життя» від самого початку створення функціонує завдяки підтримці спонсорів та ентузіазмові 30 працівників закладу.