У Києві відкрилася виставка крижаних скульптур

Автор
У Києві відкрилася виставка крижаних скульптур

У Києві відкрилася виставка крижаних скульптур, схожа на казку, що ожила. Тут є і королева, і ангели, і льодяна гірка, і багато інших несподіванок. Особливо ефектно скульптури виглядають ввечері – коли освітлення перетворює їх на мерехтливі створіння. Білет у казку коштує 5 гривень, до того ж кожен відвідувач може спробувати себе в ролі скульптора і отримати за це нагороду.

Охочих з’їхати з крижаної гірки дуже багато. І діти, і дорослі в захваті від льодової краси: одні сидять на троні, інші перетворюються на ескімосів. На похваті в скульпторів інструменти й вода, адже витримати людське захоплення може не кожен витвір.

Володимир Толстопятов, скульптор: "Они любят эту скульптуру пощупать, проверить на прочность, там если какое-то животное сесть наверх, зебра например, и поэтому бывает, что у скульптуры отлетают детали, приходиться реставрировать".

Виставка до останнього була під питанням: прогноз погоди обіцяв лише дощі. Тому на майданчику немає спонсорських скульптур – витвори проходять тільки цензуру глядачів.

Володимир Сивашенко, організатор виставки: "Спонсори відмовилися, не повірили, що буде холодно, тому все на скульпторів, і думаю, що будуть бачити, що людям більш цікаво, і будуть це робити".

На майданчику символи року, що минає, – щур і долар, який місяцями тримав українців в напруженні. Далі цифри нового року і багатообіцяльна краса – снігові королеви, ангели та квіти в льоду.

Плутати казковим майданчиком можна кілька годин, і щоб відвідувачі самі не перетворилися на крижані скульптури, організатори пригощають їх оковитою з майже кришталевих келихів.

На крижані скульптури використали тонни води, і це ще не кінець. Невдовзі на майданчику з’являться снігові герої та нові льодинки – до одинадцятого січня різець у вільному доступі глядачів. Тож творцем своєї казки може стати кожен відвідувач.