Діти з функціональними обмеженнями продемонстрували свої таланти

Діти з функціональними обмеженнями продемонстрували свої таланти

Під патронатом Київського міського голови Леоніда Черновецького в рамках XVIІ Київського міського фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе» у Колонній залі мерії відбувся гала-концерт «Мрії збуваються». Привітали дітей зі святом Святого Миколая співголова фракції Блоку Леоніда Черновецького в Київраді Алла Шлапак та начальник Головного управління у справах сім’ї та молоді КМДА Сергій Березенко. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Під час концерту відбувався «Тихий аукціон», де всі бажаючі могли придбати витвори дитячого мистецтва. Першим свою заявку подав Леонід Черновецький – він має намір придбати картину «Мрійлива красуня» Коровіної Дарії. Виявили бажання придбати вироби і інші депутати Київради.

«Ми зробимо все, аби більшість депутатів Київради взяли участь в аукціоні», – сказала Алла Шлапак. Особисто вона також подала свою заявку на придбання однієї з картин.

«Фестиваль творчості дітей з функціональними обмеженнями Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить 17-й раз. Та вперше гала-концерт відбувається у стінах мерії. Депутати можуть взяти участь у «Тихому аукціоні» і купити роботи дітей. Таким чином вони мають змогу підтримати дітей з функціональними обмеженнями і дати їм нагоду розвивати свої таланти далі. Це буде гарним подарунком від депутатів Київради, від Київського міського голови та Київської міської державної адміністрації», – розповів директор Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Валерій Танцюра.

Він додав, що цього року у конкурсній програмі фестивалю взяли участь 1 тис. 500 обдарованих дітей з функціональними обмеженнями. 200 переможців, які взяли участь у гала-концерті, обирали у 20-ти номінаціях: вокально-хорова, хореографічна, естрадно-інструментальна, виконавче мистецтво, авторська поезія і проза, образотворче, декоративно-прикладне, аудіо-візуальне мистецтво, фото та ін.