Міська влада подарувала нове обладнання реабілітаційному центру «Пролісок»

Міська влада подарувала нове обладнання реабілітаційному центру «Пролісок»

Заступник голови КМДА Ірена Кільчицька відвідала Центр для дітей з пошкодженою нервовою системою та порушенням опорно-рухового апарату «Пролісок» і презентувала нове реабілітаційне обладнання. Крім того, столична влада передала центру спеціальне обладнання ще 11 територіальним реабілітаційним центрам на загальну суму більше 10 млн. грн.

«Міська влада робить усе можливе, щоб діти з фізичними вадами не відчували себе зайвими в суспільстві», – зазначила Ірена Кільчицька. Дитячий центр «Пролісок» був відкритий для дітей-інвалідів з різними вадами розвитку у грудні 2003 року. Сьогодні цей заклад відвідує 68 дітей з різних районів столиці, в тому числі зі Святошинського.

Центр забезпечено сучасними меблями, необхідним обладнанням, спеціальними іграшками, які сприяють всебічному розвитку дитини, тут працюють досвідчені фахівці. Діти отримують повноцінне триразове санаторне харчування. Центр має спеціалізований транспорт для перевезення дітей-інвалідів. Утримання та харчування дітей здійснюється за рахунок районного бюджету. Крім того, завдяки Київському міському відділенню Фонду соціального захисту інвалідів для потреб центру придбано спеціалізоване обладнання на суму 369,4 тис. грн.