14 дітей цього року вилучено у Чернівцях з неблагополучних сімей

Автор
14 дітей цього року вилучено у Чернівцях з неблагополучних сімей

14 дітей цього року вилучено у Чернівцях з неблагополучних сімей. Торік було вилучено із родин лише 4 дитини. З початку року зареєстровано 6 відмов матерів від новонароджених дітей. Це на 20 відмов менше, ніж було два роки тому. Про це ЗІК повідомили у службі у справах дітей міської ради. До судів цього року в Чернівцях надано 83 висновки про доцільність позбавлення батьківських прав 89 батьків стосовно 103 дітей. Торік таких висновків було 114 щодо 126 батьків стосовно 147 дітей. Загалом з 2000 року у Чернівцях 483 особи позбавили батьківських прав. Основними причинами позбавлення батьківських прав є нехтування батьками своїми обов’язками, алкоголізм та наркоманія.

В інтернатні заклади міста направлено 16 дітей, в прийомні сім’ї з цих закладів потрапили 7 дітей. З початку року усиновлено 17 дітей, ще 117 дітей чекають на усиновителів чи прийомних батьків.

Над 19 дітьми, які залишилися без батьківського піклування, встановлено опіку. Виконавчим комітетом міської ради у цьому році встановлено опіку над майном 59 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, прийнято 16 рішення щодо здійснення правочинів з майном 221 дитини.

На обліку служби у справах дітей перебуває 84 дитини-сироти та 240 дітей, позбавлених батьківського піклування. Це на 17 дітей більше, ніж торік. Взято на облік також 307 дітей, які перебувають в складних життєвих умовах, що на 11 дітей більше, ніж у минулому році. Під соціальним супроводом у місті перебуває 43 неблагополучні родини, 24 з яких взято під супровід цього року.

Загалом у Чернівцях проживає 44 тисячі дітей.