Віктор Ющенко вручив ключі від нового будинку багатодітній родині на Волині

Автор
Віктор Ющенко вручив ключі від нового будинку багатодітній родині на Волині

У селищі Цумань, що на Волині, Президент України Віктор Ющенко вручив ключі від нового будинку багатодітній родині Лінників, яка виховує 14 дітей. Акція відбулася в рамках спільного проекту влади та бізнесу «Зігрій любов'ю дитину». Будинок було зведено за спонсорські кошти ЗАТ «Смарт – холдинг», президент якого Вадим Новінський також був присутній на сьогоднішній церемонії. Спонсори, окрім того, подарували родині побутову техніку.

Глава держави особливо відзначив діяльність українських бізнесменів – адже за спонсорські кошти цього року було надано допомогу в повному обсязі для 326 багатодітних родин. «Для мене принципово важливо, що таку підтримку здійснює не держава, що у нас є люди, які можуть поділитися з суспільством своїм теплом», – підкреслив Президент.

Віктор Ющенко подякував українським бізнесменам за їхню «соціальну місію». «Вони роблять велику справу», - сказав Президент, додавши, що суспільство традиційно продемонструвало, що воно не байдуже до людей, які потребують допомоги. За його словами, завдяки проекту «Зігрій любов'ю дитину» «дві третини проблем багатодітних родин, насамперед щодо забезпечення їх житлом, вирішено». Віктор Ющенко також зазначив, що завдання, поставлені цього року в рамках реалізації проекту, виконані. Він повідомив, що наступного року буде здійснюватися другий етап цієї програми. «Цим ми хочемо сказати, що ми маємо велике серце, гуманне суспільство», - зазначив Президент.

Глава держави також дав високу оцінку роботі міністерства сім'ї молоді і спорту, особливо його керівника Ю.Павленка, в темі багатодітних родин. «У рамках міністерства було зроблено велику роботу в цьому напрямку», - сказав Президент.

Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко зі свого боку наголосив, що жодна українська родина, яка має більше десяти дітей, у цьому році не лишилася поза увагою держави.

В. Ющенко привітав родину Лінників з переїздом до нової оселі, оглянув новобудову та поспілкувався з сельчанами. Родина Лінників на згадку подарувала Президентові фото своєї сім'ї та власноруч зроблені сувеніри.