Конференція по правам дитини

Конференція по правам дитини

Конференція відбуватиметься у тиждень проведення заходів, присвячених святкуванню річниці підписання Конвенції ООН про права дитини.

Метою конференції є визнання реалізації права дитини на сімейне виховання та оточення одним із пріоритетів державної соціальної політики України.

Вперше конференція щодо розвитку інституту прийомного виховання в Україні матиме загальноукраїнське представництво за кількістю та складом учасників. Окрім цього гостями та учасниками конференції стануть понад 20 провідних міжнародних експертів з Великобританії, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Росії, Румунії, Угорщини, Чехії, Хорватії, кожний з яких має власний досвід безпосередньої активної участі у реформуванні системи опіки над дітьми-сиротами на національному рівні. Загальна кількість учасників – близько 200 осіб, повідомили кореспондент "Молодіжної Правди" в прес-службі Християнського дитячого фонду.

У церемонії відкриття Міжнародної конференції візьмуть участь Юрій Павленко, Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту; Рон Келер, Посол Нідерландів в Україні; Джеремі Хартлі, представник Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні; Паоло Берізі, Перший секретар Представництва ЄС в Україні; Ольга Тарчинець, координатор програм Карпатського фонду; представники Верховної Ради України; керівники міжнародних Фондів і донорських організації тощо. Медіа-партнерами Конференції виступили тижневик „Дзеркало тижня” й телевізійна програма „Сім’я від А до Я”.

У прес-конференції візьмуть участь: Юрій Павленко, Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту; Тетяна Кондратюк, заступник Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту, Голова оргкомітету Конференції; Галина Лактіонова, виконавчий директор Християнського дитячого фонду, заступник Голови оргкомітету; Анатолій Мостовий, головний редактор тижневика „Дзеркало тижня”; Кріс Гардінер, екс-президент, член правління Міжнародної організації прийомного виховання; представник Мережі нідерландських благодійних фондів для Центральної та Східної Європи; мама-вихователька дитячого будинку сімейного типу; прийомні батьки тощо.

//www.kiyany.com.ua