На Волині мерзнуть учні спеціалізованої школи-інтернату в селі Затурці

Автор
На Волині мерзнуть учні спеціалізованої школи-інтернату в селі Затурці

Із настанням холодів навчальний заклад для дітей, які потребують корекції розумової діяльності, залишився без опалення - до школи просто забули підвести газ. Ситуація не була б такою парадоксальною, якби інтернат не знаходився за 25 кілометрів від Локачинського газового родовища. Саме з вини газовиків та керівництва районної держадміністрації, твердять педагоги, газифікація школи-інтернату затягується на невизначений термін.

Без тепла залишились учні волинської спеціалізованої школи-інтернату у Затурцях. Температура повітря у приміщенні не піднімається вище восьми градусів. Аби не допустити масових захворювань, керівництво навчального закладу влаштувало дітям позачергові канікули.

Зоя Якимчук, вчитель-дефектолог спеціалізованої школи-інтернату с.Затурці: "Ми казали, що будуть канікули непередбачувані. Вони дуже не хотіли кидати школу, їм тут добре - то їхня сім’я, родина".

Ще на початку року обласна влада виділила 380 тисяч гривень на реконструкцію котельні. Директор інтернату запевняє, що навчальний заклад був готовий розпочати опалення 15 жовтня, але виявилося – газ до цього часу не надійшов навіть у село.

Роман Колісник, директор спеціалізованої школи-інтернату с.Затурці: "В мене болить душа, де ті діти, що вони там роблять? Одна справа – діти на канікулах вдома, коли ми можемо відправити їх у певний табір відпочинку. А зараз така погода, холодно. Де вони, що там з ними?".

Як з’ясувалося, газ до школи-інтернату не підвели не через брак коштів. Навчальний заклад просто не внесли до переліку об’єктів газифікації. Нині губернатор Волині побоюється назвати точну дату подачі блакитного палива у навчальний заклад, хоча запевняє, що довго сидіти на вимушених канікулах учням не доведеться.

Володимир Бондар, голова Волинської облдержадміністрації: "Судячи з динаміки робіт, які проводяться, мені здається – тиждень-півтора залишилося для того, щоб всі ці роботи були остаточно завершені, вони вже практично завершені".

Без газу залишилися не лише школа-інтернат та дитячий садок, а й 20 навколишніх населених пунктів. Газорозподільну станцію, яку мали побудувати кілька років тому, навіть не закладали

//ictv.ua