У Запорізькій області багатодітні сім'ї отримали ключі від нових квартир

У Запорізькій області багатодітні сім'ї отримали ключі від нових квартир

26 вересня 2008 року у Запорізькій області відбулося урочисте вручення ключів від нових помешкань багатодітним сім'ям Холявко (м. Запоріжжя), Каритько (м. Гуляйпілля), Костіних (Кам'янсько-Дніпровський район). У церемонії вручення взяв участь Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко, голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух, голова Національної ради з питань благодійництва Віталіна Ющенко.

Ці та інші багатодітні родини, які вже отримали нові помешкання, отримують житло в межах програми «Зігрій любов'ю дитину», яка була ініційована Президентом України Віктором Ющенком.

Міністр подякував обласній владі та представникам бізнесу за їх вагомий соціальний внесок і підтримку багатодітних сімей. «Гадаю, що сьогодні вже ні в кого не залишилося сумнівів, що пріоритет, оголошений Віктором Ющенком у 2005 році – створення в Україні ефективної системи захисту прав дитини, підтримки багатодітної родини - став реально працювати», - підкреслив Юрій Павленко.