«Казкова мандрівка» для важкохворих дітей

«Казкова мандрівка» для важкохворих дітей

Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовує благодійні акції «Казкова мандрівка» для важкохворих дітей у лікарнях та для дітей у спеціалізованій школі-інтернаті. На дітей чекають лялькові вистави театру «І люди, і ляльки», веселий настрій, приємні несподіванки. Про це сьогодні, 23 вересня, ЗІК повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні о 14.00 акція відбудеться у Винниківській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті для дітей з малими та затухаючими формами туберкульозу та зі зниженим зором.

1 жовтня актори зустрінуться з дітьми гематологічного відділення у Львівській обласній дитячій спеціалізованій клінічній лікарні, вул. Дністерська, 27. А в п’ятницю, 3 жовтня, свято відбудеться у комунальній міській дитячій клінічній лікарні, що на вул. П. Орлика, 4. Загалом до участі у святі планується залучити 400 дітей.

Як повідомила директор міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Віра Покотицька, акції проводяться з метою подарувати відчуття справжнього дива й свята дітям, які перебувають на тривалому стаціонарному лікуванні через важкі захворювання у медичних закладах та спеціалізованих інтернатах, надати психологічну підтримку, а також допомогти дітям та їхнім батькам у подоланні психологічної кризи, покращити контакти з оточуючими та сприяти інтеграції дітей у суспільство.

Організатори заходу вдячні спонсору - Кредитній спілці «Християнська злагода», яка відгукнулася на прохання надати благодійну підтримку заходу і приготувала для дітей подарунки.

Контактний телефон Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – 244-55-52.