У Бердянську відбувся тренінг для дітей, потерпілих від повені

У Бердянську відбувся тренінг для дітей, потерпілих від повені

У Бердянську (Запорізька обл.) відбувся тренінг для дітей, що потерпіли від повені. Організатори навчань, спеціалісти Бердянського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді поставили за мету провести реабілітацію для дітей, що приїхали на оздоровлення після того, як зустрілися віч-на-віч із стихійним лихом.

Тренінг був проведений на базі дитячого оздоровчого центру «Мрія», де сьогодні перебуває близько 500 дітей, що постраждали від лиха. Маленьким гостям з Львівщини надали психологічні консультації через гру, вирішення проблеми стосунків дітей з батьками, у колективі та з однолітками. Була також надана допомога дітям для вирішення особистісних проблем.

Спеціалісти Бердянського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели низку тренінгів з адаптації дітей до нового соціального середовища. Крім цього, відбулися навчання з психічної саморегуляції для працівників табору. Викладачі мали змогу зменшити емоційну напругу, що виникла у зв’язку з великою відповідальністю. Такі тренінги позитивно впливають на спілкування і взаємодію педагогів і дітей.

Нагадаємо, за даними Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту в дитячих закладах оздоровлюється 14 054 дітей із західних областей, що потерпіли від повені. Оздоровлення більшості дітей відбулося на Півдні України, частина відпочиває в дитячих таборах у рідних областях. Найбільша група із 870 дітей Чернівецької та Івано-Франківської областей відпочивала в МДЦ «Артек».