Bідбувся круглий стіл з сім’ями, де мешкають діти та молодь з особливими потребами
- Автор
- Дата публикации
![Bідбувся круглий стіл з сім’ями, де мешкають діти та молодь з особливими потребами](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/8/2c/18771476-a83483ef536c9c0fbccf14c9b56682c8.jpg?v=7160_1)
Нещодавно в Генічеську (Херсонська область) відбувся круглий стіл з сім’ями, де мешкають діти та молодь з особливими потребами у нозології ДЦП. У заході взяли участь 30 осіб, третина з них – інваліди ДЦП віком від 7 до 35 років. До заходу долучилися спортсмени-інваліди. Зокрема, чемпіон всеукраїнської спартакіади серед інваліді «Повір у себе» В’ячеслав Хома та майстер спорту з легкої атлетики, чемпіон України серед інвалідів у штовханні ядра, кандидат у збірну України Олександр Дунін.
У ході обговорення з’ясувалося, що найбільше інвалідів турбує проблема працевлаштування, соціальних виплат, забезпечення автотранспортом, лікувальними путівками до санаторіїв, лікування в реабілітаційних центрах.
Директор Генічеського районного центру соціальних служб Світлана Рудникова поінформувала присутніх про діяльність організації, розповіла про порядок надання та ефективність соціальних послуг.
На завершення всім учасникам з обмеженими можливостями були вручені фотоальбоми, цукерки та збірки віршів місцевих поетів.