Чергові жертви вакцинації

Чергові жертви вакцинації

Цього тижня, після проведення вакцинації в селі Рашків Хотинського району, декілька дітей були госпіталізовані у важкому стані. Чернівецька регіональна організація Народної Партії вимагає створення тимчасової комісії при обласній раді для з’ясування причин виникнення ускладнень у дітей при проведенні масової вакцинації в с.Рашків. Та проведення експертних випробувань якості застосованих вакцин із залученням незалежних експертів з метою отримання об`єктивних результатів експертизи.

Виконком Чернівецької регіональної організації Народної партії зробив заяву, в якій висловив стурбованість ситуацією, що склалася із вакцинацією дітей на Буковині. «Народники» вважають, що Міністерство охорони здоров‘я та обласна влада несуть повну відповідальність за наслідки такої вакцинації та наполягають на публічності та прозорості всіх дій управління охорони здоров‘я ОДА в цьому питанні.

Довідка

Жодних заяв з приводу ускладнень під час вакцинації дітей у селі Рашків Головне управління охорони здоров‘я ОДА не робило. Інформації з цього приводу в місцевих ЗМІ не було.