У Києві відбувся перший в Україні Фестиваль спортивної риболовлі серед дітей з функціональними обмеженнями
- Автор
- Дата публикации
- Автор
![У Києві відбувся перший в Україні Фестиваль спортивної риболовлі серед дітей з функціональними обмеженнями](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/6/d2/030b13c2-374be8bb5c4ce2b88e495f4f52de5d26.jpg?v=7159_1)
38 дітей з функціональними обмеженнями, серед яких переважна більшість інваліди-візочники, змагалися за справжніми правилами спортивної риболовлі
38 дітей з функціональними обмеженнями, серед яких переважна більшість інваліди-візочники, змагалися за справжніми правилами спортивної риболовлі. Наприкінці заходу переможці були нагороджені не лише почесними грамотами і медалями, а й отримали сучасні надлегкі вудочки та поласували смачною юшкою. Про це повідомляє прес-служба КМДА.
Фестиваль відбувся за підтримки Федерації Риболовного спорту України, громадських об’єднань інвалідів „Планета сильних” і „Громада рибалок України”, міського центру „Інваспорт”, Київської міської ради профспілок та Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Спортивний захід проходив у рамках Міжнародних змагань з веслування на байдарках і каное серед дітей та дорослих „Пам’ять”, присвячених воїнам-спортсменам, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни та воїнам-інтернаціоналістам.