З наступного року міська влада має намір відновити молочні кухні

З наступного року міська влада має намір відновити молочні кухні

З наступного року міська влада має намір відновити практику виготовлення дитячого харчування і продаж його через молочні кухні.

Про це сьогодні повідомив заступник голови КМДА Валерій БІДНИЙ, відповідаючи на запитання журналістів. За його словами припинення функціонування молочних кухонь упродовж останнього року спричинило збільшення захворюваності на шлунково-кишковий тракт у дітей.

Також БІДНИЙ повідомив, що був розроблений проект реконструкції фабрики молочної кухні, для чого необхідно від 65 до 112 мільйонів гривень, які місто не може передбачити у бюджеті на найближчий рік. Тому столична влада знайшла нові варіанти виготовлення дитячого харчування. “Є 2 варіанти: пропозиція заводу дитячого харчування, що на оболоні, і заводу “Галактон”, що вони впровадять технології і забезпечать виробництво дитячого харчування”, - сказав БІДНИЙ.

Водночас він підкреслив, що ці заводи не потребують жодних видатків з боку місцевої влади, а тільки замовлення. “Ідея дуже цікава, тому вже дано доручення і готується розпорядження, аби з нового року почати виготовлення продуктів дитячого харчування на цих заводах, а Головне управління охорони здоров’я проведе тендер, хто візьме участь у цьому”, - зазначив заступник голови КМДА. За словами Бідного, це буде міське, а не державне замовлення, за допомогою якого вже з 1 кварталу 2006 року місто зможе забезпечити дитячим харчуванням 3-4 тисячі дітей віком від 6 місяців до року, а згодом охопити всіх малюків від народження до року.

Причому, як зазначив БІДНИЙ, молочні суміші, які виготовлятимуться на цих заводах, будуть екологічно чистими і безпечними, а сировина для них постачатиметься з екологічно чистих районів

//kmv.gov.ua