Навчальний рік в усіх 293 постраждалих від стихії навчальних закладах розпочнеться 1 вересня

Навчальний рік в усіх 293 постраждалих від стихії навчальних закладах розпочнеться 1 вересня

1 вересня навчальний процес розпочнеться в усіх без винятку школах у постраждалих від стихії регіонах. Про це повідомив заступник Міністра освіти і науки Павло Полянський під час наради з питань ліквідації наслідків стихійного лиха, яка пройшла під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра Олександра Турчинова.

Павло Полянський зауважив, що з 293 приміщень навчальних закладів, які опинилися в епіцентрі повені, жодне не було зруйновано повністю. За його словами, на сьогодні відновлено роботу усіх без винятку дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів.

Окрім того, заступник Міністра також відзначив, що до постраждалих областей вже доставлено 664 тисячі підручників, ще понад мільйон буде передано найближчим часом. “На 1 вересня всі без винятку підручники, будуть доставлені у потерпілі райони”, - наголосив він.

Заступник Міністра також зазначив, що 300 студентів з постраждалих областей, які вчилися у вищих навчальних закладах за власний кошт, будуть навчатися за державним замовленням.