Про що мріє ваша дитина?

Про що мріє ваша дитина?

Більшість пап і мамів наївно думають, що їхні нащадки, як і вони самі в дитинстві, мріють про плюшевих ведмедиків і зачитуються Андерсеном, а вони, виявляється, марять живими іграшками і чекають - не дочекаються, коли по телику покажуть серіал про любов!

Соціологи ініціативної групи "Хуха Моховинка" у липні-серпні провели анкетування дітей 5-12 років із благополучних родин (більше половини респондентів - кияни) - них цікавило, які дітвора любить іграшки, книжки і телепередачі. З'ясувалося, що дітвора дружно дивиться мультфільми і... дорослі серіали…..

Причому лідером по дитячих переглядах виявилася "Моя прекрасна нянька", потім "Кармеліта", "Флорисьента", "Зцілення любов'ю" і "Клон”. Також, у число "цікавих" дітвора вписала і шоу "Вікна з Нагієвим" і інші аналогічні програми. А чому дивуватися, якщо на нашому телебаченні катастрофічно не вистачає дитячих телепрограм. Що стосується читання, то цим заняттям захоплюється лише третина юних респондентів. Дошкільнята називали улюблені радянські казки, що їм читають батьки. А от діти від 8 років, що вже усвідомлено вибирають книги, віддають перевагу фантастиці і пригодам.

Відповіді на питання, про що вони мріють в День народження, і зовсім здивували дорослих: діти заявили, що не знають, про що мріяти, тому що в них і так вже усі є. А грають вони в героїв, яких бачать на телеекранах: дівчинки уявляють себе Барбі, а хлопчики - спайдерменами. А в дітей, що багато часу проводять за комп'ютерними іграми (таких - 24%), реальних іграшок узагалі не існує, тому як подарунок вони замовляли нові версії комп'ютерних ігор. Близько 17% юних респондентів повідали, що мріють про робота, який би рухався і розмовляв як живий, і лише менш 1% опитаних хотіли б мати конструктор або настільну гру.

//www.kiyany.com.ua