Льодова казка для дітей-сиріт

Льодова казка для дітей-сиріт

19 серпня 2008 року для ста дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що виховуються в інтернатних закладах Київщини, відбудеться зимове свято.

Організатори заходу “Льодова казка” - Всеукраїнська молодіжна організація “Сяйво” та Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту. Свято відбудеться в межах Програми розвитку благодійництва та меценатства “Bona Mente”.

Серед міської спеки діти потраплять у зимовий вирій казкових подій. Чимало дітей вперше у своєму житті стануть на ковзани і пізнають радощі ковзанярства. Це дуже важливо для малечі, що виховується у інтернатах і відчуває брак любові і тепла. Тому важливо перетворити хоча б один день їхнього життя на чарівну казку.

Сюрпризом для дітлахів стане міні-концерт та можливість спілкування із популярними виконавцями в дружній атмосфері. Захід вже підтримали зірки українського шоу-бізнесу – гурти «Сахар» і «Дилема» та співак Девід.

Початок заходу «Льодова казка» 12:30 в торгівельно-розважальному центрі «Термінал», Льодова арена «Термінал» за адресою: м. Бровари, вул. Київська, 316.

Додаткова інформація за телефоном +38 067 701 17 32 (Діана).