Українська молодь оголосила курс на здоровий спосіб життя
- Автор
- Дата публикации
![Українська молодь оголосила курс на здоровий спосіб життя](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/8/1b/dc5ca742-0c2df06f27f85590be03ded85fa9c1b8.jpg?v=7159_1)
Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з Республіканським культурно-освітнім центром «Молодь України» провели Всеукраїнську акцію - „Творча молодь за здоровий спосіб життя”. Тематичні заходи охопили міста Рівненської області – Кузнецовськ, Володимирець та село Більська воля.
Протягом акції, яка тривала з 26 по 28 липня, працювали тематичні конференції. Молодь пропагувала здоровий спосіб життя, розповідала про профілактику негативних явищ у молодіжному середовищі та про попередження захворювання на ВІЛ/СНІД.
Окрім цього, бажаючі мали змогу переглянути тематичний відеофільм «Наближення». А в вечері відбулись гала-концерти, де творча молодь з різних регіонів України танцювала та співала.
Інформаційно-консультативні групи, які працювали під час акції, інформували молодь про негативний вплив наркотичних речовин на особистість та про шляхи передачі ВІЛ-інфекції.