Міністерство у справах сім’ї , молоді та спорту допоможе дітям, що постраждали від повені, оздоровитися в літніх таборах

Міністерство у справах  сім’ї , молоді та спорту допоможе дітям, що постраждали від повені, оздоровитися в літніх таборах

Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко дав термінове доручення фахівцям відомства вивчити додаткові можливості дитячих оздоровчих закладів, до яких будуть направлені українські діти, що постраждали від стихійного лиха.

Як повідомив Юрій Павленко, відділ оздоровлення та дозвілля департаменту сімейної та гендерної політики опрацьовує дані про кількість дітей, що потребують особливої уваги з боку держави. І вже найближчим часом будуть сформовані списки і діти почнуть виїжджати до оздоровчих таборів.

Перші 250 дітей з Івано-Франківщини, що потерпіли від стихії, поїхали на оздоровлення до Херсонської області ще вчора, 27 липня. Кошти на їх оздоровлення були виділені Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту у Івано-Франківській області. Загалом за оперативними даними, саме Івано-Франківщина стала регіоном, що найбільше постраждав від стихії. На території області підтоплені 345 населених пунктів, силами МНС врятовано 1435 осіб, відселено 15 703.

Міністерство також звернулося за підтримкою до громадських організацій та фондів щодо оздоровлення потерпілих дітей. Допомогти дітям зголосився вже міжнародний благодійний фонд "Жінка третього тисячоліття", який придбав 33 путівки до ДЦ "Молода гвардія" (Одеса) для дітей Чернігівської області. Діти поїдуть на зміну з 6 до 26 серпня.

Нагадаємо, Президент України Віктор Ющенко підписав Указ «Про невідкладні заходи щодо подолання наслідків стихійного лиха 23-27 липня 2008 року», згідно з яким Уряд та місцеві органи виконавчої влади отримали низку конкретних доручень, спрямованих на оперативне усунення наслідків негоди.

Довідково:

За інформацією МНС станом на ранок 28-го липня на території Львівської, Закарпатської, Тернопільської, Чернівецької та Івано-Франківської областей залишаються підтопленими 40 601 житловий будинок та 33882 га сільськогосподарських угідь, пошкоджені 360 автомобільних та 561 пішохідних мости, розмиті 680,61 кілометра автомобільних доріг.

Зусиллями рятувальних сил у складних погодних умовах врятовані 2758 чоловік, евакуйовано 6105 та відселені 13703 особи.