ЮНІСЕФ залучає дітей і молодь для підвищення поінформованості щодо СНІД

ЮНІСЕФ залучає дітей і молодь для підвищення поінформованості щодо СНІД

Приблизно 400 дітей з восьми індійських штатів працюють як вчителі-ровесники в об'єднаному пілотному проекті ЮНІСЕФ і Організації контролю СНІДу, спрямованому на збільшення поінформованості відносно ВІЛ серед дітей і молоді.

Групи започаткували проект в 400 селах, найбільш постраждалих від СНІДу в 22 сільських районах і трьох міських місцевостях, щоб визначити ефективність роботи дітей і молоді, які поширюють інформацію про ВІЛ/СНІД серед своїх однолітків.

У рамках програми юні вчителі відкрили Клуби червоної стрічки, щоб забезпечити підтримку дітей, які живуть і страждають від ВІЛ/СНІДу.

Конференція, проведена у Всесвітньому Християнському центрі в Банглорі/Індія, розглянула чотири способи допомоги дітям: як збільшувати їх поінформованість відносно ВІЛ/СНІДу, як ефективно спілкуватися з іншими дітьми, труднощі в навчанні вчителів-ровесників і як перебороти ці труднощі.

За словами Віді Ганеш, директора програм боротьби з ВІЛ/СНІДом при ЮНІСЕФ, "ідея" програми полягає у "втручанні молоді, оскільки молоді люди воліють спілкуватися і слухати своїх ровесників щодо проблеми ВІЛ/СНІДу".

Ганеш сказав, що, якщо проект буде ефективним, він буде впроваджуватись по всій країні. ЮНІСЕФ і уряд Індії планують привернути увагу 70 мільйонів дітей і підлітків до програми залежно від результатів експериментальної стадії.

ЮНІСЕФ також звернувся до уряду, неурядових організацій і інших зацікавлених осіб із пропозицією взяти участь у проекті.