Кабмін не профінансував 21 цільову програму з 182: Секретаріат президента

Кабмін не профінансував 21 цільову програму з 182: Секретаріат президента

Уряд на сьогоднішній день не профінансував 21 цільову програму з 182, а 139 програм профінансував менш, як на 50%, про це повідомив 25 червня 2008 року заступник голови Секретаріату президента Андрій Кислинский.

Він розповів, що уряд за 4 місяці 2008 р. не розпочав реалізацію 230 бюджетних програм, і мотивував це тим, що фінансування всіх зазначених програм може призвести до погіршення інфляційних показників. "Проте Президент неодноразово зазначав, що фінансування цільових програм в жодному разі не зможе призвести до погіршення інфляційних процесів у державі", - сказав він. Зокрема, за його словами, уряд виділив на ліквідацію наслідків аварій на шахтах з початку 2008 р. 600 тис. грн із запланованих 105 млн. грн. Крім того, Кабмін профінансував виконання програм з лікування туберкульозу і ВІЛ/СНІД лише на 0,4%.

"Президент неодноразово зазначав необхідність належного фінансування саме цих програм, адже за останніми даними експертів ООН в Україні скоро може настати пандемія", - сказав Кислинский.