Вітання Президента України з нагоди Дня молоді

Автор
Вітання Президента України з нагоди Дня молоді

Дорогі юнаки і дівчата!

Щиро вітаю вас із Днем молоді.

Радію за вас – таких молодих, талановитих, не схожих на попередні покоління. Ви зросли громадянами незалежної України, справжніми патріотами, свідомими своєї відповідальності і сили, здатними відстояти майбутнє Батьківщини. Свобода і демократія зробили вас самостійними, ви маєте розкуту думку, не боїтеся проявляти ініціативу й упевнено торувати свій шлях у житті.

Сьогоднішні юнаки і дівчата здобувають освіту в Україні та за її межами, успішно займаються політичною і громадською діяльністю, працюють в державних структурах, у бізнесі та різних галузях економіки. Саме ви спроможні сказати нове, свіже слово в науці, культурі та мистецтві, бути зразком здорового способу життя та щасливої української родини.

Молодь завжди є окрасою, надією і рушійною силою суспільства. Для тих, хто молодий тілом і душею, хто живе яскраво, повноцінно і цікаво, немає нічого недосяжного. Як Президент я прагну, щоб молоде покоління активно будувало, збагачувало й творило свою країну.

Ваші руки, знання, талант і молодеча енергія конче необхідні Україні, а ваш патріотизм, почуття громадянської і людської гідності є надійною запорукою її інтелектуального, культурного й економічного розквіту, демократичного прийдешнього в родині європейських націй.

Переконаний, що ви успішно реалізуєте свої таланти, примножите культурний та духовний спадок багатьох поколінь нашого народу, утвердите авторитет України в світі.

Бажаю всім здоров'я, справжнього кохання, здійснення мрій і задумів.

Вірю у ваше майбутнє і вашу щасливу долю.

Віктор ЮЩЕНКО