Сьогодні на Прикарпатті донька Президента України Віталіна Ющенко зустрінеться з багатодітною родиною Верстюків
- Автор
- Дата публикации
![Сьогодні на Прикарпатті донька Президента України Віталіна Ющенко зустрінеться з багатодітною родиною Верстюків](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/0/28/e6e42ac0-3f3724df719e10814b74220e192dc280.jpg?v=7158_1)
Сьогодні, 19 червня, на Прикарпатті перебуває голова Національної ради з питань благодійництва “Зігрій любов’ю дитину” Віталіна Ющенко. Старша дочка Президента України має намір зустрітися з багатодітною родиною Верстюків з Покуття – села Горішнє Залуччя Снятинського району, яка виховує 13 дітей. Про це ЗІКу повідомили у прес-службі Івано-Франківської облдержадміністрації.
Напередодні Великодня керівники області – голова облдержадміністрації Микола Палійчук та голова обласної ради Ігор Олійник подарували двом покутським родинам ключі від будинків, куплених коштом меценатів. Зокрема, сім'я Миколи і Марії Верстюків пересилилася у простору 8-ми кімнатну оселю, вартість якої 420 тисяч гривень. Також ключі від власного будинку отримала багатодітна сім'я Василя і Марії Скрипників з села Спецівки, у якій 14 дітей. Їм обласна влада купила у сусідньому селі Стецеві недобудовану двоповерхову хату за 375 тисяч гривень. У районній раді запевняють, що туди уже завезли цемент, тривають опоряджувальні роботи, з тим, аби до осені сім'я переселилася у нову оселю.
Довідка ЗІКу.
Віталіна Ющенко опікується ініційованим Президентом України спільним проектом влади і бізнесу “Зігрій любов'ю дитину” з грудня 2007 року. Національну раду з питань благодійництва “Зігрій любов'ю дитину” утворено Указом Глави держави 19 грудня 2007 року як консультативно-дорадчий орган при Президентові України. Головним спонсором в реалізації цього проекту на Прикарпатті є український бізнесмен Ігор Коломойський, який, згідно ініціативи Президента, допомагає Івано-Франківській та Київській областям.
За даними ЗМІ, власником “Буковеля”, що в селі Поляниця Яремчанської міськради на Івано-Франківщині є група "Приват", яка належить 42-річному мільярдеру Ігорю Коломойському.