Юрій Павленко: Діти мають знати свої права

Юрій Павленко: Діти мають знати свої права

18 червня 2008 року Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко нагородив переможців Всеукраїнського конкурсу приказок та прислів’їв про права дитини. Він вручив юним талантам подарунки, а також Конвенції ООН про прав дитини із своїм власним підписом.

У конкурсі, який було оголошено до Дня захисту дітей, взяли участь хлопці та дівчата зі всієї України. Взагалі було отримано понад 300 народних афоризмів, а також висловлювань відомих письменників і громадських діячів та авторських прислів’їв, приказок про права дитини. До фіналу було відібрано 14 найталановитіших юних авторів, які краще за інших знали про свої права.

Перше місце посіла – Катерина Мудрагель із Черкаської області. Другою була – харків’янка Тетяна Клювак. Третє місце поділили між собою одразу дві представниці Черкаської області – Лариса Петровська та Валерія Орлова.

Юрій Павленко подякував дівчатам за участь в конкурсі та побажав успіхів в подальшому житті. «Бажаю вам успіхів в житті, щоб ви досягли тієї мети, яку поставили перед собою», - сказав Міністр.

Після нагородження діти відправилися на екскурсію Києвом, після чого завітають до Центру сімейного дозвілля «Дивосвіт», де дівчата зможуть насолодитися атмосферою справжнього дитячого свята.