Міжнародний фестиваль Золота Лілія відбудеться у Києві 22 жовтня 2005 року у київському Палаці спорту

Міжнародний фестиваль Золота Лілія відбудеться у Києві 22 жовтня 2005 року у київському Палаці спорту

Вперше свято організовано під егідою Організації Об'єднаних Націй, яка цього року святкує своє 60-ліття та відзначає Міжнародний рік спорту.

На фестиваль прибудуть понад 500 учасників з 12 країн світу. Планується участь видатних спортсменів-олімпійців з різних держав.

Мета проекту - укріплення дружніх відносин між народами, підвищення авторитету України як держави, де живуть люди з величезним спортивним і культурним потенціалом.

Також, фестиваль має стати важливим чинником у вихованні молоді, популяризації серед неї здорового способу життя, формуванні у молодих людей гармонійного сприйняття краси.

Міжнародний фестиваль "Золота Лілія" має стати справжнім видовищем з різними сценічними спецефектами.

Як зазначив Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій ПАВЛЕНКО: "Спорт відіграє велику роль в укріпленні фізичного, інтелектуального та морального здоров'я людства.За допомогою таких заходів спорт має стати у цьому ключовою ланкою. Радий, що фестиваль став доброю традицією, яка, сподіваюсь, збережеться на довгі роки. Ціную прагнення видатних спортсменів сприяти формуванню ідеалів здоров'я і краси".

//mms.gov.ua/