У Тернополі відбудеться День Кар’єри - 2007

У Тернополі відбудеться День Кар’єри - 2007

10 травня з 10:00 до 18:00 в кінотеатрі "Перемога" міста Тернопіль відбудеться виставка компаній-роботодавців для студентів і молодих спеціалістів під назвою "День Кар’єри - 2007".

Організаторами проекту виступають представництво міжнародної молодіжної організації "AIESEC" в Тернополі та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради.

У проекті візьмуть участь такі міжнародні і національні компанії як: "Procter&Gamble", "KPMG", "Deloitte", "Ernst&Young", "YourCareer.in.ua" та ін. Також свої вакансії пропонуватимуть тернопільські компанії: "Ровекс", "Родина", "SAV – Сервіс" й інші. Загалом планується близько 20 компаній.

Студенти та молоді спеціалісти матимуть можливість подати свої резюме, з яких буде створено базу даних для компаній. Також у всіх бажаючих буде можливість відвідати тематичні тренінги, спробувати себе у написанні резюме, дізнатися з чого треба розпочинати успішну кар’єру тощо. Навчання проводитимуть Центр планування кар’єри та компанія "Ми". Кожна із компаній також проводитиме невелику презентацію з метою подання інформації про свої вакансії та можливості кар’єрного росту.

Минулого року така подія привернула увагу більше 1000 молодих людей, цього ж року планується залучення близько 1500 молодих людей.