Формування у дітей та молоді культури здоров’я (фізичного, психічного, духовного) засобами позашкільної освіти

Формування у дітей та молоді культури здоров’я (фізичного, психічного, духовного) засобами позашкільної освіти

Учора в Академічному театрі ляльок міста Києва відбулося урочисте відкриття Міжнародної науково-практичної конференції «Формування у дітей та молоді культури здоров’я (фізичного, психічного, духовного) засобами позашкільної освіти», присвяченої 70-річчю створення Центру творчості „Шевченківець” та 20-річчю ансамблю „Пульс”. Про це повідомляє прес-служба Шевченківської РДА.

Конференція організована за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства сім’ї, молоді та спорту України та під патронатом голови Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації Віктора Пилипишина.

Конференцію відкрив голова Шевченківської районної державної адміністрації Віктор Пилипишин. Він привітав присутніх і висловив подяку тим, хто сприяє всебічному розвитку дитини, працює над формуванням їхньої свідомості.

Конференція триватиме три дні. У її роботі візьмуть участь найкращі фахівці з 11 країн світу – Росії, Чехії, Грузії, Польщі, Казахстану та ін. До розмови запрошені відомі академіки, доктори психологічних та педагогічних наук, вихователі, вчителі. Учасники обговорять важливі аспекти формування у дітей і молоді культури здоров’я, спробують вирішити проблемні питання формування особистості, ознайомляться з новими методиками виховання тощо.