Велосипеди для сиріт на Великдень
- Автор
- Дата публикации
![Велосипеди для сиріт на Великдень](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/e/51/c6b3fec1-34d43e2bad3d6858f5fe5bf69d87651e.jpg?v=7155_1)
Тернопільський обласний благодійний Фонд "Майбутнє сиріт" до Великодніх свят проводить акцію зі збору ресурсів для придбання 15 велосипедів для дітей-сиріт, вихованців інтернатних закладів Тернопільщини.
Існує пробелема організації активного дозвілля в державних закладах опіки Тернопільщини. Під час різноманітних свят, спонсори намагються дарувати дітям солодощі, які за один день проїдаються і тоді настають будні і проблеми не вирішуються. Тому, Тернопільський обласний благодійний Фонд "Майбутнє сиріт" започатковує інноваційний підхід до організації благодіних акцій, а саме, до Великодніх свят Фонд проводить акцію зі збору ресурсів для придбання 15 велосипедів для дітей-сиріт, вихованців інтернатних закладів Тернопільщини.
Необхідна сума 3,750 грн. Крім цього, у співпраці з українською діаспорою, планується передати допомогу в виді одягу, іграшок для дітей-сиріт, вихованців Коропецької, Новосільської, Бережанської шкіл-інтернатів області.
Про хід та результати акції буде повідомлено суспільство через ЗМІ та інтернет.