Медики та освітяни б'ють на сполох: у Києві стрімко зростає кількість дітей із комбінованими дефектами

Медики та освітяни б'ють на сполох: у Києві стрімко зростає кількість дітей із комбінованими дефектами

Коли в дитини не один, а два чи кілька розладів психофізичного розвитку. Відтак, місто змушене розширювати мерЕжу спеціалізованих дошкІльних закладів.

Про актуальність цієї проблеми зокрема говорили дошкІльні освітяни Голосіївського району. Крім того, їх непокоїть відсутність районних медико- педагогічних консультацій. Натепер існує лише єдина міська така комісія. На створення консультацій у кожному районі поки що бюджетом коштів не передбачено. Хоча, за твердженням фахівців, для цього потрібна доволі незначна сума.

Людмила Білецька, управління освіти Голосіївського району: -

Достатньо велика кількість дітей з'явилася, яка має пройти через цю комісію. Тому батьки витрачають достатньо багато часу, зусиль для того, щоб пройти оці тортури: зібрати документи, медичні довідки, піти з дитиною на комісію, обстежити її. І лише тоді комісія має зробити висновок про те, в якому типі дошкільного закладу може навчатися ця дитина. На сьогодні наша держава має вирішити питання трошечки простіше: в кожному районі міста створити районні психолого-медико- педагогічні консультації.

//5tv.com.ua