Дотик до неймовірного

Дотик до неймовірного

Нещодавно учасники Інтернет-проекту www.detdom.info , мали можливість відвідати дитячий будинок, який абсолютно не схожий, на все те, що доводилось бачити раніше. Назва йому сімейний будинок отця Михаїла.

Дім, у якому тебе люблять, - це мрія кожної дитини, яка по різним причинам залишилась без опіки рідних батьків. Яка велика радість відчувати тепло родини, ласку мами, та любов братиків і сестричок а якщо це любов Божа, то що може бути більшим у цьому світі.

Але яка кількість дітей повинна бути у сім’ї? На це питання важко відповісти, та головне, це те, щоб була можливість повноцінного розвитку дитини і якщо сім’я складається зі 140 дітей і кожній дитині в повній мірі приділяється увага та любов то ця сім’я повноцінна.

Сімейний будинок, що знаходиться біля Чернівців, в селі Банчена,

заснований в 1994 році, священником Української Православної Церкви отцем Михаїлом. На даний час у ньому перебувають дітки віком від двох місяців до вісімнадцяти років.

Без перебільшення можна назвати його царством земним, у якому панує така любов і турбота, яку рідко зустрінеш.

ЧУДЕСА ЗЕМНІ

Доволі часто ми чуємо про те, що див не буває, що раніше, колись давно, вони були, а зараз у вік новітніх технологій зникли.

Але я можу вас запевнити, що сам бачив дива, дійсно великі і неймовірні.

І вони знаходяться поруч з нами, тільки потрібно добре придивитись.

Проїхавши близько семисот кілометрів у бік Угорщини, ми опинимось у неймовірно чудовому куточку України, де розташований сімейний будинок отця Михаїла.

Ще не так давно, навіть натяку на те, що на високій горі, де шумів ліс, може з’явитись монастир, що отець Михаїл буде його настоятелем і братії буде близько 100 чоловік, а головне, що він стане батьком 140 дітей, та ще й яким батьком!

У цій великій сім’ї є дітки, з вродженими тяжкими хворобами. Та попри песимістичні прогнози лікарів, хвороби у цьому чудодійному місці лишають дитячі тіла і душі.

Діткам, яким був поставлений страшний діагноз ВІЛ, після перебування у монастирі ці ж лікарі підтвердили повне одужання.

Скептики можуть сказати, що це винятки із правил, але винятки ці мають назву Чудо Боже! Тим хто вміє дарувати любов іншим, не просячи нічого для себе, ще й не такі чудеса підвладні з Божою допомогою!

Координати: Чернівецька обл., Герцаївський р-н, Свято-Вознесенський чоловічий монастир., 80501393848, о.Михаїл.

З питань медичним обладнанням, 80509452689 - матушка Віоріка.

Потреби: памперси дитячі та дорослі, постільна білизна(якісна, натуральна бавовна) - 140 комплектів, та медичне обладнання (Особливо сучасне стоматологічне обладнання)

Прохання: Будь яка допомога повинна бути спершу узгоджена з о.Михаїлом (Жар)

Координатор проекту www.detdom.info Щербина Михайло