Як повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я, у Луганській області закрито вже 32 школи

Як повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я, у Луганській області закрито вже 32 школи

За станом на 1 лютого на окремих територіях в Україні зафіксоване перевищення епідемічного порогу захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ).

Зокрема, як повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я, у Луганській області закрито вже 32 школи. Грип діагностовано в 101 особи. Крім того, з діагнозом ГРВІ госпіталізовано 340 осіб, з них 284 - діти.

Епідемія також розпочалася й у Закарпатській області. У Хустському районі закрито 14 шкіл та 19 дитсадків, а в Іршавському - всі навчальні заклади. За даними медиків, віруси грипу у хворих на Закарпатті не виявлені.

Як повідомлялося, минулого тижня занедужали 44 тисячі 835 осіб, серед них 48,5% - діти. Летальні випадки не зареєстровані. Найбільш високий ріст захворюваності - у Запоріжжі та Харкові, а найбільш низький - у Києві та Одесі.

Збільшення захворюваності на грип та ГРВІ в Україні пов'язане як зі зниженням температури, так і із загальною активізацією епідемічного процесу у світі, відзначають медики. За останні три тижні грип активізувався в Греції, Іспанії, Швейцарії, Норвегії й ряді інших країн Європи.