Правила дорожнього руху включать у навчальний план 7 тисяч київських школярів

Правила дорожнього руху включать у навчальний план 7 тисяч київських школярів

Столичні автоінспектори постійно працюють над вдосконаленням програм дитячої безпеки на дорогах. Новаторська програма розрахована на дітей 10–13 років. Правила дорожнього руху включать у навчальний план. На заняттях особливу увагу приділятимуть розташуванню шкіл та визначенню особливо небезпечних ділянок конкретного району Києва.

Нова програма Державтоінспекції та столичних освітян навчить 7 тисяч київських школярів бути уважнішими на вулицях міста. Віднині її запровадять у 43 школах столиці. У разі успіху програму поширять на весь Київ. 50 тисяч євро на реалізацію проекту надали комерційні структури.

Ганна Руденко, перший заступник начальника Головного управління освіти і науки Київської міськдержадміністрації: "Всі ці наші підприємці, які працюють на території міста, які мають свій бізнес, використовують наші дороги, землю, мають вкладати кошти, щоб зберігати нашу не тільки безпеку дітей".

У ДАІ пояснюють: на уроках особливу увагу приділятимуть розташуванню шкіл та вказуватимуть на особливо небезпечні місця. Вони позначені на навчальних посібниках, кольорових настінних картах районів та фотографіях.

Петро Трухан, заступник начальника Управління Державтоінспекції МВС України у м. Києві: "Це дуже корисна програма, тут цікава методична література як вчителів, так і дітей, їм буде цікаво. Якщо вони будуть більше знати правила дорожнього руху, ми сподіваємось, що воно принесе значну користь".