На Дитячу лікарню майбутнього зібрано 250 млн. грн.

Автор
На Дитячу лікарню майбутнього зібрано 250 млн. грн.

Площа нової лікарні складе 40 тисяч квадратних метрів

Благодійній фундації «3000», яку очолює дружина Президента України Катерина Ющенко, вдалося в ході телемарафону зібрати 250 млн. 228 тисяч на будівництво нової дитячої лікарні під Києвом. Про це на прес-конференції заявила сама Катерина Ющенко.

За її словами, в марафоні брало участь 15 телеканалів, його подивилися 8 млн. телеглядачів. З зібраної суми 2 млн. 700 тис. гривень були зібрано в результаті смс-акції.

«Цей проект показав, що ми можемо об'єднатися заради здоров'я дітей, ця акція показала, що ми справжні європейці», - сказала Катерина Ющенко, передає «Новий Регіон».

Тим часом, радник дружини президента Андрій Мірошниченко визнав, що зібраних грошей не вистачає для будівництва лікарні – ще потрібно близько 350 млн. гривень, які Фундація шукатиме в США, Канаді та Німеччині.

Мірошниченко нагадав, що Фундація має намір до кінця 2009 року зібрати кошти на будівництва під Києвом сучасного педіатричного госпіталю для 250 дітей, в якому лікуватимуть, у тому числі, і онкологічні захворювання. Площа нової лікарні складе 40 тисяч квадратних метрів.