На Житомирщині відкрито дитячий будинок Дитяча країна

На Житомирщині відкрито дитячий будинок Дитяча країна

У 22 хлопчиків та дівчаток – вихованців різних інтернатів та дитячих будинків Житомирської області цими днями з’явилися не тільки нові родини: названі батьки, братики та сестрички, але й комфортні оселі. Вчорашніх сиріт за власним бажанням узяли на виховання чотири сім’ї житомирян, а ключі від нових комфортабельних осель – багатокімнатних помешкань у щойно відремонтованому будинку на околиці обласного центру новоствореним родинам вручили доброчинці з австрійської благодійної асоціації „Конкордія. Соціальні проекти в Україні”.

„Дитяча країна” – так називається новий дитячий будинок із прилеглою до нього територією за адресою Новоград-Волинське шосе, 3, що на Богунії. 8 грудня сюди заселилися її перші мешканці. Просторі кімнати, обставлені сучасними меблями, побутовою технікою, іншим потрібним інвентарем, ошатні фойє – саме так зустрів новоселів новий трьохповерховий дім серед дивовижної лісової краси. Загалом будинок розрахований на шість прийомних сімей, які мають узяти до себе на повне виховання 5 і більше дітей-сиріт кожна.

Згідно з цим проектом, на виховання в прийомні сім’ї має прийти ще 80 дітей-сиріт. Для цього будуть реконструйовані інші корпуси колишнього дитячого санаторію „Лісовий берег”.

В святкові обстановці було вручено ключі від нових домівок. Священики здійснили обряд освячення осель.

За інформацією начальника обласної служби у справах неповнолітніх облдержадміністрації Олени Савельєвої, нині в області діє 14 дитячих будинків сімейного типу, де зростає 75 дітей, створено 30 прийомних сімей, які взяли на виховання 46 дітей-сиріт.