Природа заборгувала - педагогіка компенсує

Природа заборгувала - педагогіка компенсує

14 грудня у Києві пройде прес-конференція "Природа заборгувала - педагогіка компенсує": участь молоді з розумовою відсталістю у навчальному курсі для майбутніх корекційних педагогів з ведення груп самозахисту прав інвалідів".

Подія відбудеться 14 грудня 2006 року з 11.00 по 12.00 в конференц-залі УНІАН (2 поверх), за адресою: вул. Хрещатик, 4, м. Київ.

Підписано тристоронній договір між Інститутом корекційної педагогіки та психології НПУ ім. Драгоманова, Всеукраїнською громадською організацією «Коаліція захисту прав інвалідів та осіб із інтелектуальною недостатністю» та Українською асоціацією корекційних педагогів про розробку та впровадження навчального курсу для майбутніх корекційних педагогів «Ведення груп самозахисту прав молоді з розумовою відсталістю». Вперше в Україні до проведення занять буде залучено молодь з розумовою відсталістю – вони будуть розповідати про свої права, про випадки порушень прав, про свої побажання до роботи фахівців.

Громадські організації України мають намір створювати групи самозахисту прав людей з розумовою відсталістю і залучати для роботи таких груп корекційних педагогів. Розвиток мережі груп сам самозахисту прав інвалідів з розумовою відсталістю відбувається за підтримки Програми «Європейські ініціативи за демократію і права людини» Єврокомісії.