Допоможемо дітям разом

Допоможемо дітям разом

Благодійний фонд „Дитячий світ” із 16 по 30 грудня проводить всеукраїнську благодійну акцію „Допоможемо дітям разом”, метою якої є збір 1 млн. гривень для придбання реанімобіля (операційної на колесах) для Всеукраїнського центру дитячої кардіології і кардіохірургії.

До участі запрошуються дитячі і молодіжні громадські організації та установи з міст: Київ, Біла Церква, Вінниця, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Керч, Кременчук, Кривий Ріг, Львів, Миколаїв, Одеса, Рівне, Севастополь, Сімферополь, Тернопіль, Ужгород, Харцизьк, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці.

Захід матиме широке висвітлення у національних і регіональних медіа, тому кожна організація, яка візьме у ній участь, матиме змогу активно заявити про себе. Волонтери, які візьмуть найбільш активну участь у благодійній акції, отримають цінні призи і грошові винагороди.

Акція проходитиме у два етапи - з 16 по 20 і з 26 по 30 грудня у 50 супермаркетах „Сільпо” водночас у 23 містах України. В ці дні у встановлені години (від 3-х до 5 годин в день) волонтери із громадських організацій допомагатимуть покупцям запаковувати куплений у супермаркетах товар у спеціально виготовлені пакети із символікою благодійної акції, водночас пропонуючи зробити благодійний внесок у спеціальні скриньки для збирання благодійних пожертв. У день закінчення акції у відділеннях банку „Надра” буде проведена інкасація скриньок. Під час проведення заходу у супермаркетах буде вивішено плакати з інформацією про акцію.

За 10 днів до початку акції на провідних українських телеканалах буде розміщено ролик соціальної реклами. По закінченні акції буде проведено прес-конференцію і урочисте передання реанімобіля Центру дитячої кардіології і кардіохірургії.

Акцію підтримали зірки української естради і відомі українські спортсмени Лілія Подкопаєва, Яна Клочкова, Катерина Серебрянська, Світлана Лобода, гурти „Танок на майдані Конго”, „СМС”, „Чотири королі”. Інформаційним партнером акції є радіо „Ера”. Партнерами у проведенні заходу виступають мережа супермаркетів „Сільпо” і банк „Надра”.