Народжені в Києві матимуть власний пам’ятний знак

Народжені в Києві матимуть власний пам’ятний знак

Розпорядженням КМДА створено робочу групу з підготовки та проведення конкурсу на кращий проект пам’ятного знака для новонароджених киян

Заступник голови КМДА Денис Басс зазначив: „Ми прагнемо, щоб столичні мешканці пишалися належністю до великого і славного київського роду, і сподіваємось, що цей пам’ятний знак стане не тільки символом своєрідного київського громадянства, а й певних зобов’язань киянина перед громадою і громади перед киянином. Народити і народитись у Києві має стати дійсно престижним”.

За його словами, вже затверджено робочу групу на чолі з головою постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціального захисту Ольгою Богомолець-Шереметьєвою, яка розробить умови і порядок проведення відкритого конкурсу. За його результатами буде визначено форму самого пам’ятного знаку, матеріал, з якого його виготовлятимуть, написи на ньому, а також форму посвідчення.

На думку Дениса Басса, справедливо було б передбачити право на такий пам’ятний знак не лише для новонароджених киян, а й для кожного, хто має документальне підтвердження факту народження в нашому місті, -- незалежно від того, де ця людина нині живе.