Гастролювати Україною вирушає дитячий хор Щедрик

Гастролювати Україною вирушає дитячий хор Щедрик

Гастролювати Україною вирушає дитячий хор "Щедрик". Допрем’єрний концерт напередодні туру "Українські музичні вечори" відбувся у столичному костелі Святого Олександра.

Це не просто співи, які є частиною життя. "Щедрик" - це саме життя. Так про свій всесвітньо відомий колектив говорять його вихованці та викладачі. Маріанна Сабліна, донька засновниці хору "Щедрик". Доки була маленька співала тут десять років. Закінчивши музичну академію, повернулася в улюблений хор - художнім керівником та диригентом. Попри невелику зарплатню, на роботу не нарікає. Каже, працювати з цими дітьми легко та приємно.

"Щедрик" здобув популярність не лише на батьківщині. Його виступами захоплюються професійні та відомі музиканти, президенти різних країн, і сам Папа Римський Бенедикт 16-ий. Німеччина, США, Канада, Італія, Австрія, Латвія та Польща - у цих європейських країнах найчастіше виступає хор. В Україні ж послухати спів майже сотні дітей можуть здебільшого кияни. Щоб виправити ситуацію "Щедрик" вирішив проїхатися Україною. Втім, адмністратори зізнаються - якби не кошти батьків та меценатів, туру не було б.

Допрем’єрний концерт, перед мандрівкою містами України, пройшов з аншлагом. Оганізатори туру впевнені, що і в інших містах глядачів буде не менше. Протягом місяця "Щедрик" побуває у Запоріжжі, Львові, Одесі та в Криму.