Хмельницький благодійний дитячий фонд “Щедрику-Ведрику” планує запровадити телефон довіри для дітей-вихованців інтернатів
- Автор
- Дата публикации
![Хмельницький благодійний дитячий фонд “Щедрику-Ведрику” планує запровадити телефон довіри для дітей-вихованців інтернатів](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/f/b1/e1a513fc-80c383c8e19c9af2f67a3772d63d8b1f.jpg?v=7154_1)
Хмельницький благодійний дитячий фонд “Щедрику-Ведрику” планує запровадити телефон довіри для дітей-вихованців інтернатів.
За словами директора фонду Валентини Блюхер, в офісі фонду у Хмельницькому буде встановлено міні-АТС та комп'ютер. Діти у складних ситуаціях зможуть дзвонити і отримувати психологічну допомогу.
Також фонд планує у кожному інтернаті встановити інформаційний лист, де будуть зазначені права та обов'язки дитини. "Діти повинні знати свої права та мати можливість отримати допомогу", - переконує Валентина Блюхер.