Масові акції - новий спосіб привернути увагу до проблем сімейних цінностей
- Автор
- Дата публикации
Масові акції - таку форму обрали столичні громадські організації для пропаганди сімейних цінностей. Вони прагнуть привернути увагу громадськості до проблеми масових розлучень. Лише цього року в Україні зареєстровано вісімдесят п'ять з половиною тисяч розлучень - це половина від зареєстрованих цього ж року шлюбів.
Микола та Надія Кореняки прожили у шлюбі п'ятдесят вісім років, виховали двох синів, зараз бавлять онуків. Вони переконані, що більшість сучасних подружь розлучається тому, що поєднували свої долі не з любові, а з розрахунку. Формула родинного щастя - переконують вони - надзвичайно проста.
Організатори свята сімейних цінностей ставлять у приклад молодому поколінню подружжя Кореняків. На урочистому заході їх нагородили у номінаці "золота пара". Такі акції центр соцзахисту молоді проводитиме в усіх районах столиці, допоки дозволятиме погода. Підсумки акції підіб'ють у травні наступного року - на міжнародний день сім'ї.
Юрій Шмуляр, президент Центру соціального захисту молоді та юнацтва:
- Ми виступаємо за популяризацію сімейних цінностей з метою зробити традиційний шлюб у нашій країні популярним, зробити народження та виховання дітей у нашій країні, якщо хочете, модним.
Юрій Шмуляр переконаний, що зараз українські сімейні цінності необхідно рятувати від згубного впливу західної культури. Він проти одностатевих та цивільних шлюбів. Вважає, що такі сім'ї не можуть виховувати дітей. Як іще один приклад для наслідування на свято сім'ї запросили і багатодітну родину. Подружжя Білоцерківців виховує сімох дітей.
Лілія Білоцерковець, багатодітна мати:
- Ну я не можу сказати, що ми якось вирішували - скільки в нас їх має бути. Як наша бабушка казала - до нас все йде. У них колись було дві корови, то в них телята завжди були, котенята були, а в нас - діти. Всі йдуть в наш двір. Мабуть в нашій родині тепло і затишно.
Найстарший син Назар дуже довго мріяв про братика, однак на світ одна за Одною з'являлися сестри і лише два з половиною роки тому мама нарешті народила сина. Тринадцятирічний підліток зізнається - однолітки часто кепкують з нього, однак сам Назар пишається, що має велику і дружну родину.