Першого вересня діти повинні піти в школу з посмішкою на обличчі

Першого вересня діти повинні піти в школу з посмішкою на обличчі

Незалежно від того, яким буде уряд України, якою буде парламентська коаліція першого вересня діти повинні піти в школу з посмішкою на обличчі. Про це, виступаючи з парламентської трибуни, заявив народний депутат України, член СПУ, міністр освіти та науки України Станіслав Ніколаєнко.

"Все повинне бути підготовлене до нового навчального року. Це наше головне завдання", - додав він. За словами Ніколаєнка, міністерство освіти очікує, що в школу піде 5,7 млн. школярів, а до вищих навчальних закладів - більше 2,7 млн. студентів.

Міністр нагадав, що наразі триває вступна кампанія до вищих навчальних закладів. "Сьогодні розпочали приймати іспити звичайні ВНЗ, тому що національні завершили вже вступну кампанію", - проінформував він.

Нардеп підкреслив, що необхідно звернути увагу на стан ремонтів у школах і вищих навчальних закладах. "Оскільки інформація з місць показує, що є дуже багато проблем", - пояснив він.

Ніколаєнко також заявив, що міністерство освіти ставить собі завдання стовідсотково забезпечити комп'ютерною технікою всі середні школи. "І цю тему я попросив би взяти на особливий контроль всіх керівників влади", - відзначив міністр.

Нагадаємо, що нещодавно Міністерство освіти і науки України зобов’язало керівників навчальних закладів перевірити реальний контингент студентів усіх років набору, які навчаються за всіма ліцензованими в навчальному закладі спеціальностями, і привести його у відповідність до обсягу, зазначеного у ліцензії.

Водночас міністерство попередило керівників ВНЗ про персональну відповідальність за порушення норм чинного законодавства та про те, що не видаватиме документи про освіту понад встановлений ліцензований обсяг, за винятком випадків, які визначені нормативно-правовими актами.