Равіль Сафіуллін: за здоров'я дітей відповідають батьки

Равіль Сафіуллін: за здоров'я дітей відповідають батьки

Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту вважає пропаганду ідей прихильності до здорового способу життя, залучення до спортивних занять та рухової активності, впровадження моди на спорт першочерговим завданням державної політики стосовно зміцнення здоров'я населення. В цьому контексті надзвичайно важливим є забезпечення наших міст і сіл спортивною інфраструктурою. Так, за розрахунками фахівців, в середньому в кожному районі з населенням 10 тисяч мешканців має функціонувати фізкультурно-оздоровчий комплекс, басейн та спортмайданчик, щоб кожен житель міг 2-3 години в тиждень займатися спортом чи фізкультурою. "В кожному парку України повинна бути спеціально облаштована спортивна зона, де кожен охочий міг би займатися спортом", – зазначає Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін.

Міністр також вважає, що обмеження дітей в русі позбавлює їх природного бажання рухатись, а тому кількість годин, відведених на рухливі заняття в навчальних закладах треба збільшувати, а не скорочувати.

"Кожна людина повинна, перш за все, сама піклуватися про своє здоров'я і укріплювати його шляхом заняттям фізичної культури і спортом та високої культури харчуванням. А головне: батьки повинні зрозуміти, що відповідальність за здоров'я своїх дітей лежить саме на них", - зазначає Равіль Сафіуллін, роблячи акцент на переосмисленні громадянами ставлення до свого здоров'я.