З 25 липня до 7 серпня 2006 року відбудеться Молодіжний табір особистісного розвитку Літній Псі-Зон

З 25 липня до 7 серпня 2006 року відбудеться Молодіжний табір особистісного розвитку Літній Псі-Зон

З 25 липня до 7 серпня 2006 року на Черкащині буде проходити Молодіжний табір особистісного розвитку "Літній Псі-Зон 2006".

Табір традиційно проводиться щоліта в зеленій зоні відпочинку на Черкащині - вже п'ятий рік поспіль. Учасниками табору за цей час стала молодь з 15 міст України.

Програма складається з 2-х частин. В першій частині "Т-Псі-Зон" (25-30 липня) будуть відбуватися тренінги та ворк-шопи для молодих тренерів, викладачів, консультантів для молодих журналістів. Програмою передбачені: "Особливості роботи з підлітками”, Паша Бачинський (м. Львів); Клієнт-центрована супервізія, Лера Марченко (м. Дніпропетровськ); "Медіа-Fest-Журналістика", Саша Акіменко (м. Кіровоград), Юра Кравченко (м. Черкаси); "Система збалансованих показників: особисті стратегії тренера", Тетяна Колосова (м. Черкаси); "Імпровізація та творчість у тренінгу", Денис Дубравін (м. Черкаси); "Ораторське мистецтво в тренінгу", Зумрад Азімова (м. Черкаси); "Коучінг це ко.уч.інг.", Юра Кравченко (м. Черкаси).

В другій частині "Псі-Зон для всіх" (30 липня – 7 серпня) відбудуться психологічні тренінги, групи особистісного розвитку, арт-терапія, Ані-йога та багато іншого. Зокрема: "Танцювальна тілесно-орієнтована психотерапія” Інна Козлова (Київ); "Щось про творчість" Олена Цицульнікова (м. Зеленоград), Зумрад Азімова; "Кухонний марафон для чоловіків, Юрій Овчар (м. Івано-Франківськ); "Чоловіче і жіноче", Денис Дубравін; "Сила мовчання", Зумрад Азімова; "(Не)проста конфліктологія", "Любов і дірочки", Юра Кравченко. Програма буде доповнюватись і змінюватись.

Мета акцій - підвищення мотивації до неформальної освіти та саморозвитку протягом життя; утвердження здорового способу життя через позитивний досвід, а не через негативні лозунги; розвиток середовища професійного розвитку і спілкування для тих, хто працює з людьми.