Малозабезпечені отримають матеріальну допомогу до Дня Конституції України

Малозабезпечені отримають матеріальну допомогу до Дня Конституції України

Завдяки такій матеріальній підтримці, найбільш нужденні верстви населення – інваліди, а також сім’ї з дітьми-інвалідами, які потребують додаткових витрат на придбання ліків, дієтичного харчування, засобів гігієни, одержать одноразову адресну підтримку від столичної влади.

Особливої уваги потребують 278 малозабезпечених сімей киян, дохід яких не перевищує розміру прожиткового мінімуму. В столиці понад 3 тисячі сімей в яких проживає інвалід І або ІІ групи в наслідок психічного розладу, сімей з дітьми, які виховуються батьками-інвалідами або одинокими матерями, а також багатодітних сімей, в яких мати зайнята доглядом за дітьми, а тому не працює.

Міською комплексною програмою „Турбота” на 2006-2010 роки передбачено надання підтримки різним верствам населення столиці.

Тому, одноразову адресну матеріальну допомогу окремим категоріям малозахищених киян в розмірі 50 гривень нададуть інвалідам І групи (незалежно від причин інвалідності). В розмірі 40 гривень одержать матдопомогу непрацюючі інваліди ІІ групи (незалежно від причин інвалідності); діти-інваліди віком до 18 років, малозабезпечені особи, які проживають разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, та які отримують щомісячну грошову допомогу на догляд за ним згідно з постановою Кабміну від 02.08.2000 року № 1192, малозабезпечені сім’ї, які отримують державну соціальну допомогу.